GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 17119099
nr 1711 9099
Skål
1950-tal, keramik. Signerad, Längd: 21 cm. Höjd: 12 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juni 2025
kl 19:47:13
30/6 17:40:08
Tilgman Keramik